הצוות של UpMarket עוסק בפיתוח טכנולוגיות אינטרנטיות כבר מעל לעשור. בזכות הניסיון הרב והמקצועיות הגבוהה שלנו העסק שלך מרויח אתר אינטרנט אפקטיבי אשר נתמך בהצלחה במערכות תוכן, מערכות שיווק, מערכות קידום במנועי חיפוש ומערכות לניהול קשרי לקוחות.

אנו מתאימים את מערכות הניהול לצרכי העסק שלך, ומאפשרים לך לנהל בקלות ובעלויות משתלמות בסיסי נתונים גדולים, התממשקות עם תוספים ומערכות חיצוניות, ומעל הכל, מאפשרים לך שליטה מלאה בניהול הדאטה של העסק שלך - גם ברמת ניהול חנות, מלאי מוצרים ותהליכי מכירה, וגם ברמת שירות לקוחות וניהול שיווק אסטרטגי באמצעות מערכות CRM.

אם העסק שלך זקוק למערכות אינטרנטיות חכמות, ידידותיות למשתמשים ואפקטיביות מבחינה שיווקית, UpMarket תספק את הפתרון המושלם עבורך.

בניית חנות לאתר אינטרנט ומובייל

רוצה לבצע מכירות ישר מתוך האתר? UpMarket בונה עבורך חנות מקצועית ואיכותית שמספקת את כל הפתרונות לצרכים שלך.

 • בניית קטלוג מוצרים מקצועי אשר מציג גלריה של המוצרים, תיאורי מוצר ועדכוני מחיר ומבצעים
 • אינטגרציה מלאה ונוחה עם אמצעי סליקה ותשלום אינטרנטיים אשר מקלים על המשתמשים ומעלים את אחוז ההמרה ממבקרים ללקוחות משלמים
 • אמצעי אבטחה מתקדמים עבור תהליך הסליקה וכן עבור הנתונים הנצברים בתהליך הרכישה להגנה מירבית על פרטיות המשתמשים
 • מערכות נוחות לניהול דאטה-בייס של לקוחות אשר מסייעות לך לנהל בהצלחה וביעילות את תהליכי שירות הלקוחות ושימור הלקוחות

 


בניית מערכות תוכן מורכבות

UpMarket מתאימה את מערכת ניהול התוכן לצרכיך. החל מבלוגים פשוטים עבור כותב יחיד ועד למערכות מורכבות אשר כוללות מספר רב של כותבים וקישורים מורכבים בין עמודים, קטגוריות, תגיות ותכנים באתר.

מערכת ניהול התוכן מאפשרת לך גמישות מרבית באופן הצגת התוכן לקהל המשתמשים, עם פיצ'רים נוחים שמאפשרים להציג טקסטים, תמונות וסרטונים בצורה מהירה ואסתטית. בנוסף, המערכת קלה לעדכון ומאפשרת מעבר חלק של התכנים הקיימים לתוך עיצובים חדשים במידה והאתר יעבור רענון עתידי.


בניית מערכות לניהול קשרי לקוחות

עסק אינטרנטי מצליח תלוי בקשר מתמיד ודו-צדדי עם הלקוחות. כלומר, במערכת ניהול נוחה אשר מאפשרת לספק שירות לקוחות נגיש, מיידי, נוח ויציב. המערכת מאפשרת לספק שירות מיטבי ללקוח בזמן הקנייה או במידה והלקוח פונה לקבלת עזרה או שירות.

בנוסף לכך, מערכת ניהול קשרי לקוחות מאפשרת לבצע מעקב פרודוקטובי אחרי צרכי הלקוחות, לשמר מידע חשוב לגבי ההעדפות שלהם, וכך לנהל בצורה הרבה יותר אפקטיבית מבצעים באתר ומועדוני לקוחות. מערכת מקצועית ונוחה לניהול קשרי לקוחות מאפשרת ליישם את האסטרטגיה השיווקית שלך לשימור לקוחות ולהעמקת קניה.

פרויקטים שלנו - פיתוח מערכות אינטרנטיות

eFind.co.il

בניית מערכת ניהול תוכן מתקדמת ומערכת השוואת מחירים

efind.co.il הינו פורטל עסקים ומידע ישראלי אשר דרש אפיון וסנכרון של מגוון רחב של מערכות תוכן וכן מערכות לניהול משתמשים:

 • האתר נזקק למערכת מתוחכמת אשר תאפשר מבחר רב של תבניות להצגת תוכן במהירות ובנוחות בכל האגפים השונים של האתר אשר דורשים סנכרון עם סוגי מדיה שונים כגון תמונות, וידאו, משחקים, XML ועוד.
 • האתר נזקק למערכת ניהול נרשמים ומשתמשים אשר מאפשרת למשתמשים עצמם לנהל בקלות את המידע שלהם באתר וליצור כרטיסי עסק ומיני-אתרי בית, על כל הפיצ'רים הכלולים בכך, כגון העלאת קבצים, ניהול התראות ועוד.
 • עבור האתר פותחה מערכת חיפוש פנימית מהירה ומערכת תגיות אשר מקלות על המשתמשים את השימוש בכל אגפיו של האתר וכן מסייעת בקידום האתר במנועי חיפוש.
 • עבור האתר פותחה מערכת מתקדמת של השוואת מחירים אשר כוללת התממשקות עם XML ושטף מידע בזמן אמת ממגוון מקורות וחנויות וסנכרון המידע עם מערכת החיפוש הפנימית של האתר.
evp.org.il

בניית מערכת לגיוס וניהול תרומות בסנכרון עם ניהול משתמשים

EVP הוא פרויקט לגיוס תרומות עבור מתנדבים לכוחות ההצלה הישראליים. האתר כלל אפיון וסנכרון של מערכות התוכן, התרומות וכן התקשורת בין משתמשי האתר:

 • העבודה על האתר כללה אפיון ופיתוח טכנולוגיה יציבה, נוחה ומאובטחת לגיוס תרומות אינדיבידואליות עבור כל מתנדב/ת. המערכת דרשה ממשק גרפי אטרקטיבי, וכן מערכת לניהול מידע רב בזמן אמת. 
 • האתר דרש חיבור מיידי ומאובטח של המערכת לספקי סליקה אינטרנטית.
 • מערכת התרומות מסונכרנת עם מערכת לניהול משתמשים מסוגים שונים (מתנדבים ותורמים) כדי לאפשר מקסימום תקשורת בין סוגי הקהלים השונים של האתר.

 

NameNecklaceSale.com

בניית חנות אינטרנטית הכוללת ניהול מלאי, מבצעים, רכישה בטוחה ומערכת שימור לקוחות

Name Necklace Sale הינה חנות למכירת תכשיטים בהתאמה אישית. כחנות אינטרנטית, האתר נזקק לפיתוח וסנכרון מלא של המערכות הבאות:

 • מערכת תוכן אשר תאפשר הצגה אטרקטיבית של המוצרים הכוללת גלריות נוחות לשימוש.
 • מערכת סל קניות ורכישה אשר מאפשרת ללקוחות לנהל בנוחות את הקניות באתר וכן לבצע באופן מאובטח רכישה תוך התממשקות עם אמצעי סליקה פופולריים כגון כרטיסי אשראי או ארנקים אלקטרוניים.
 • כמו כן, האתר צויד בטכנולוגיה לניהול נוח של מבצעים פרטניים וכוללניים, וכן ניהול קופונים.
 • בנוסף, אנו סיפקנו לאתר מערכת נוחה וחכמה למעקב אחר מלאי החנות והתנהגות הצרכנים.
 • וכמובן, האתר כולל מערכת משלימה לניהול קשרי לקוחות אשר מאפשר שירות לקוחות יעיל וכן שימור לקוחות אפקטיבי באמצעות שמירת קשר עם הלקוחות.
3ad.co.il

בניית מערכת אפילייט ופרסום אינטרנטי

3AD הינה רשת פרסום אשר מתבססת על הסכמי שותפים (תוכנית אפילייט), ועוברה סופקו המערכות הבאות:

 • מערכת מהירה ואסתטית להצגת באנרים, חלונות פופ-אפ ופופ-אנדר באתרי השותפים אשר מסונכרת באופן מדויק ומאובטח עם מערכת המעקב אחר ביצועי המפרסמים.
 • תוכנית אפילייט מלאה אשר מאפשר ניהול קמפיינים נוח, מעקב פרטני אחרי ביצועי שותפים וכן מעקב אחר ביצועי קמפיינים ספציפיים.
 • מערכת נוחה ומהירה לניהול תכנים שיווקיים באתר.
 • פלטפורמת התקשרות נוחה בין מפרסמים ומשווקים.