שירותי שיווק

שיווק אפקטיבי הוא החמצן של העסק שלך, ולכן האתר העסקי שלך זקוק לניהול יעיל של מערך השיווק האינטרנטי. צוות UpMarket מספק ייעוץ שיווקי אסטרטגי המסייע לך לתכנן בחוכמה את תקציב השיווק שלך, ולמקסם את ההחזר על ההשקעה בשיווק. אנו מספקים ייעוץ כולל וכן שירותים ממוקדים כגון קניית מדיה, פרסום ברשתות חברתיות, פרסום בגוגל בשיטת PPC ועוד.

פרסום בפייסבוק ורשתות חברתית

רשתות חברתיות הפכו תוך זמן קצר למשאב שיווקי חיוני. הנוכחות שלך ברשתות חברתיות משפיעה משמעותית על המיתוג שלך, על הנוכחות שלך ברשת, ועל היכולת שלך לגייס לקוחות חדשים.  צוות UpMarket מסייע לך ליצור נוכחות שיווקית חיובית בפייסבוק - הן באמצעות יצירת עמוד ממותג אשר מושך לקוחות, והן על ידי ניהול חכם של קמפיינים ברשת הפרסום של פייסבוק.

בנוסף, אנו מסייעים לך לבסס נוכחות אינטרנטית בעלת אימפקט משמעותי ברשתות חברתיות רלוונטיות עבורך כגון אינסטגרם, פינטרסט, איביי ועוד.


ניהול פרסום Pay Per Click בגוגל ורשתות נוספות

רשת הפרסום של גוגל היא אחד הכלים השימושיים ביותר לפרסם את העסק שלך ולהביא לקוחות פוטנציאליים לאתר. לצוות UpMarket נסיון נרחב בשימוש נכון ורווחי ברשת הפרסום של גוגל ושל בינג וכן ברשתות PPC נוספות בארץ ובעולם. אנו מסייעים לך לקבל תוצאות מדויקות ומדידות, תוך התאמה מלאה לצרכי התקציב שלך וכן למטרות הספציפיות של כל קמפיין.

על אף שרשתות ה-PPC מצוידות בכלים נגישים למשתמשים, יש צורך בניסיון והבנה רחבה של המערכת והתנהגות המשתמשים כדי לחדד את הביצועים של הקמפיין ולהפיק את המירב מהתקציב. שימוש אסטרטגי ומקצועי ברשתות PPC הינו הדרך הבטוחה לקבל תוצאות מדויקות בעלויות נמוכות ביחס לאמצעי פרסום אחרים.

הפקת מדיה שיווקית

צוות UpMarket מספק עבורך מדיה שיווקית בפורמטים שונים אשר מסייעים לך להריץ קמפיינים אפקטיביים וליצור נוכחות אינטרנטית זכירה ואפקטיבית. אנו מספקים את המדיה הבאה:

  • באנרים, כולל באנרים המכילים אנימציה
  • דפי נחיתה
  • סרטונים שיווקיים להפצה ברשתות וידאו
  • טקסטים שיווקיים כגון מאמרים או תכנים טקסטואליים לאתר
  • תכנים לקמפייני PPC